Logo artcle

VLizloV

Шановні колеги!

22-25 травня 2019 року у Львові, вперше в Україні, проходив ХІХ Центральноєвропейський конгрес буятрики який проводиться раз на два роки.

Головними організаторами конгресу були ГО Асоціація буятрики (президент – академік НААН В.В. Влізло) та Інститут біології тварин НААН також Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок і Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Відкрив роботу конгресу Голова Української асоціації буятрики, академік НААН Василь Влізло який привітав гостей та побажав плідної роботи. З вітальним словом до учасників конгресу також виступили перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський та заступник міського голови м. Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Метою цьогорічного конгресу було сприяння налагодженню наукових контактів та дискусій між вченими різних країн світу з актуальних наукових і практичних питань ветеринарної медицини та зоотехнії жуйних.

Конгрес зібрав біля 250 провідних вчених, практичних фахівців і студентів з 15 країн (176 закордонних і понад 70 українських).

Робота конгресу відбувалась за такими напрямами: внутрішні хвороби тварин, метаболічна патологія, хірургічні захворювання, акушерська та гінекологічна патологія, мастити, інфекційні та паразитарні хвороби, хвороби молодняку, менеджмент на фермі, годівля та живлення та інші проблеми жуйних тварин. Під час форуму було виголошено 44 усні і представлено 43 стендові доповіді. Доповідачі представили інноваційні матеріали з діагностики, лікування та профілактики хвороб тварин, а також сучасні аспекти менеджменту, утримання, розведення, годівлі (живлення) великої рогатої худоби, овець, кіз та інших жуйних.

Захід пройшов успішно у приємній невимушеній атмосфері і став майданчиком нових знайомств та наукових проектів.

Дякуємо усім учасникам за активну участь у роботі конгресу!

Щиро Ваш, голова Української Асоціації буятрики — Василь Влізло.

 

Lviv2